Apie mus

Bendrovės viena iš veiklos sričių yra mobiliojo ryšio paslaugų teikimas. Nuo pat įmonės įsikūrimo 2004 m. mes bendradarbiaujame su UAB “Bitė Lietuva”, kartu įgyvendindami ne vieną sėkmingą projektą. Orientuodamiesi į kokybiškų ir asmeninių santykių su klientais kūrimą, siūlome išskirtines telekomunikacijų paslaugas ir produktus.

Siekiame nuolat pasiūlyti savo klientams naujovių. Tuo tikslu pagal Inočekio sutartį, 2014 metų rugsėjo mėnesį pasirašytą su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra įgyvendintas projektas “Inovacijų radaras”. Bendradarbiaujant su Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto mokslininkais išanalizuoti įmonės veiklos procesai, pasiūlytos informacinių technologijų pritaikymo galimybės. Kol kas rezultatai dar tik popieriuje – techninėje galimybių studijoje, tačiau planuojame įgyvendinimą – naudą pastebėsite.

Paslaugos:

Skambutis (5,00 €) – Neriboti pokalbiai LT (SMS kaina 0.06 Eur.)
Skambutis SM (5,50 €) – Neriboti pokalbiai LT + 300 SMS (viršytos SMS kaina 0.06 Eur.)
Laisvė 0 GB (7,00 €) – Neriboti pokalbiai LT + neribotos SMS žinutės.
Laisvė 5 GB (9,50 €) – Neriboti pokalbiai LT + Neribotos SMS žinutės + 5 GB (Viršijus internetą – 3.00 Eur/1GB)
Laisvė NERIBOTI GB (13 €) – Neriboti pokalbiai LT + Neribotos SMS žinutės + neribotas/neletėjantis internetas Lietuvoje.

SUTARTIS NETERMINUOTA!

UAB „Metameda“ ir ko viešojo judriojo telefono ryšio ir mobiliojo interneto paslaugų teikimo sąlygas rasite čia: SUTARTIS.

Informaciją apie ryšį užsienyje rasite ČIA.

Informaciją apie Tarptautinius pokalbius rasite ČIA.

 

Nemokėkite abonentinio mokesčio VISUS METUS!
Parekomenduokite 15-a numerių ir pasirinktam numeriui netaikysime plano mokesčio net 12 mėn. Pasiūlymas galios tik numeriams, pajungtiems nuo 2022-08-10.
AKCIJOS LAIKAS NERIBOTAS!